Loading...

WELLBEING

Daj sobie czas na RELAKS i REGENERACJĘ. Zatroszczyliśmy się o KAŻDY SZCZEGÓŁ.

HIPOALERGICZNY FILTR W KLIMATYZACJI

Dbamy o regularną wymianę filtra. Dzięki zaawansowanym systemom oczyszczania powietrza skutecznie usuwa kurz, roztocza, pyłki, alergeny i inne drobne cząsteczki.

FILTR WODY

Nasze filtry do wody, wykorzystujące odwróconą osmozę, znajdują się pod zlewem. Są wymieniane co 6 miesięcy. Dokładnie oczyszczają wodę ze wszystkich zanieczyszczeń i metali ciężkich, dzięki czemu woda jest bezpieczna do picia i gotowania.

BAWEŁNIANE SZLAFROKI I POŚCIEL

Po prysznicu otul się naszym bawełnianym szlafrokiem.

Używamy tylko bawełnianej pościeli, która nie uczula. Jest przyjemna w dotyku i doskonale reguluje temperaturę, zapewniając spokojny sen.

WORECZKI RELAKSACYJNE

W Zama znajdziesz woreczki wypełnione gryką, z dodatkiem olejku lawendowego. Są w pokrowcu wykonanym z lnu.

Woreczki relaksacyjne na oczy, dzięki delikatnemu uciskowi na powieki, skronie i dolną część czoła, ułatwiają i przyspieszają osiągnięcie stanu relaksu, który daje chwile wytchnienia naszym zmęczonym oczom. Osoby noszące okulary odczuwają zauważalną ulgę przy regularnym stosowaniu woreczków na oczy.

Nasza rekomendacja: pozostaw woreczki na słońcu, aby naturalnie się nagrzały i stosuj je zawsze, gdy czujesz się zmęczony lub przed snem. Warto korzystać z nich także podczas masażu.

ŚWIECE Z WOSKU PSZCZELEGO

Żółta, długo paląca się świeca woskowa to źródło naturalnego światła. Bezdymny, "ciepły" płomień świecy woskowej urzeka każdego, a uwalniający się zapach miodowo-propolisowy uspokaja i koi. Dodatkowo ujemnie jonizuje powietrze, oczyszczając je, co pozytywnie wpływa na nastrój, koncentrację i świeżość umysłu.

Nasza rekomendacja: zapalaj świecę codziennie na 10-20 minut w pomieszczeniu, w którym przebywasz, najlepiej pod koniec dnia.

ŚWIECE SOJOWE

W szklanym słoiku, dzięki połączeniu naturalnego wosku sojowego i olejków eterycznych, zamknięta jest słodycz pomarańczy, skropiona odrobiną cytrynowej świeżości lub lawendy, delikatnie zrównoważona nutą pikantnego goździka.

Świeca sojowa sprawi, że poczujesz dotyk słońca, na Twojej twarzy pojawi się uśmiech, a w oczach szczęście.

Nasza rekomendacja: zapal świecę każdego wieczoru, aby poczuć te wyjątkowe emocje.

Dla spragnionych BŁOGIEGO RELAKSU i tych, co szczególnie dbają O SWOJE PIĘKNO proponujemy MASAŻ i JOGĘ.


JOGA

Na naszym balkonie lub na plaży w towarzystwie klifów. Rano lub o zachodzie słońca.

Wspaniale jest rozpocząć dzień od jogi, aby dać swojemu ciału i umysłowi niezbędną dawkę ruchu, oddechu i spokoju dla zdrowia, kondycji i równowagi. Joga jest dla każdego, jej regularna praktyka wraz z zsynchronizowanym oddechem i medytacją poprawia zdrowie fizyczne i psychiczne. Joga w towarzystwie to wyższe wibracje i większa przyjemność.

Cena zajęć indywidualnych (90 min): €50

MASAŻ

Doświadcz masażu na naszym balkonie.

Masaż relaksacyjny z olejkami eterycznymi jest zabiegiem rozluźniającym całe ciało. Zmniejsza napięcie mięśniowe i likwiduje bóle. Poprawia krążenie, przepływ limfy i energii w organizmie oraz wycisza emocje.

Cena masażu całego ciała (70 minut): €70

 

Współpracujemy z Kasią, która jest specjalistką od masażu, jogi i medytacji. Dostosuje zabieg do Twoich potrzeb. Wybierz, to co dla Ciebie jest najlepsze.

Kasia Przetak +34 641 039 385
Więcej informacji możesz przeczytać na stronie holistictenerife.com

KONTAKT

Jeśli chcesz ZAREZERWOWAĆ jeden z naszych apartamentów lub MASZ JAKIEŚ PYTANIA, skontaktuj się z nami

Mówimy po:       

Iwona Rzodkiewicz

  +34 600 082 844

  team@zamaapartment.com